Szerző Téma: Ülés zselésités a Tommot nál  (Megtekintve 5051 alkalommal)

freepók

• Vendég
Ülés zselésités a Tommot nál
« Dátum: Szeptember 11, 2013, 04:37:12 pm »
Szevasztok.
Nem rég lettem tulajdonosa eggy 2010-es C 1800-nak. VN1600-ról ültem át nem ecsetelném a külömbségeket.Minden szép és jó csak az ülés nem fért össze a picsámmal pár száz kilométer és a sirás kerülgetett,lehet másoknak megfelel de az én 125 kilomat meggyötörte nagyon és mivel a motorozásrol nem a seggem fog leszoktatni megkerestem a Tommotos srácokat.NEM reklámozni akarom öket nem is ismertem a céget elötte.És kurvára nem hiányzott még ez a 90000 ezer forintos kiadás de minek van drága és szép motorod ha csak a szomszédba tudsz menni vele.? A lényeg,lebontották az ülést az alapjáig ujraszivacsozták és tettek rá eggy zselélapot, mentem a hétvégén romániában párszáz kilométert és nemfájt a seggem,az asszony is dicsérte a hátso ülést pedig az csak ujj szivacsot kapott.A mübör amit az ülésekre tettek nagyon jó minöség a kidolgozás és a varrás sem hagy semmi kivetnivalót magaután. Ajánlom öket mindenkinek!!

Lentleszek az évzáró bulin ott bárki megszakértheti már akit érdekel.

JoCI800R

• Vendég
Re:Ülés zselésités a Tommot nál
« Válasz #1 Dátum: Szeptember 11, 2013, 07:48:50 pm »
Szevasztok.
Nem rég lettem tulajdonosa eggy 2010-es C 1800-nak. VN1600-ról ültem át nem ecsetelném a külömbségeket.Minden szép és jó csak az ülés nem fért össze a picsámmal pár száz kilométer és a sirás kerülgetett,lehet másoknak megfelel de az én 125 kilomat meggyötörte nagyon és mivel a motorozásrol nem a seggem fog leszoktatni megkerestem a Tommotos srácokat.NEM reklámozni akarom öket nem is ismertem a céget elötte.És kurvára nem hiányzott még ez a 90000 ezer forintos kiadás de minek van drága és szép motorod ha csak a szomszédba tudsz menni vele.? A lényeg,lebontották az ülést az alapjáig ujraszivacsozták és tettek rá eggy zselélapot, mentem a hétvégén romániában párszáz kilométert és nemfájt a seggem,az asszony is dicsérte a hátso ülést pedig az csak ujj szivacsot kapott.A mübör amit az ülésekre tettek nagyon jó minöség a kidolgozás és a varrás sem hagy semmi kivetnivalót magaután. Ajánlom öket mindenkinek!!

Lentleszek az évzáró bulin ott bárki megszakértheti már akit érdekel.

A segg, picsa, popó vagy ki minek nevezi felettébb  érzékeny pontja az embernek. Meg éri a törődést, gondoskodást és a ráfordított tízezreket.

BETOLAKODÓ

• Administrator
  • Hero
  • Sörre váltható pontok: 22
  • Elnök
« Válasz #2 Dátum: Szeptember 11, 2013, 08:01:03 pm »
Tisztelt érintettek!

KÉRNÉM A VULGÁRIS,TRÁGÁR BESZÉD MELLŐZÉSÉT ITT A FÓRUMON!!!
HELYETTESÍTSÉTEK NYOMDAFESTÉKET IS TŰRŐ ROKONÉRTELMŰ SZAVAKKAL!!!
A MAGYAR NYELV GYÖNYÖRŰ,VÁLASZTÉKOS,RENGETEG ALTERNATÍVA LÉTEZIK!!!
ELŐRE IS MEGKÖSZÖNÖM EME ERŐFESZÍTÉSETEKET!!!
« Utoljára szerkesztve: Szeptember 11, 2013, 08:03:52 pm írta BETOLAKODÓ »
TESTEMEN A JEL...

JoCI800R

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: Szeptember 12, 2013, 08:22:03 am »
Tisztelt érintettek!

Elnézést kérek az érzékeny lelkű motorosoktól és szimpatizánsaitól.

Az emberi test gyönyörű /főleg a nőké/. Vannak testrészek melyekkel a kelleténél többet foglalkozunk ,költünk rá és azokat rokon értelmű szavakkal helyettesíthetjük alkalomtól, helytől függően persze ha van bátorságunk róluk beszélni. Ilyen a haj, a nemi szervek és lás csodát az emberi hátsó is az-az a s.gg. A s.gg rokon értelmű szavai a következők : hátsó, ülep, far, altáj, popó, popsi, valag, ülőgumó, fenék, hátsó fertály, koffer, tompor, farpofa, sejhaj, alfar. Én még ide sorolnám a fingót és a rottyantót is. Az említett rokon értelmű szavak mögött méretbeli különbségek is jócskán vannak. Előbbi válaszomban ezt akartam kiemelni a s.gg rokonértelmű magyar megfelelőivel.

freepók

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: Szeptember 12, 2013, 10:20:46 am »
Rohanok veletek virágot szedni:D

freepók

• Vendég
« Válasz #5 Dátum: Szeptember 12, 2013, 10:24:44 am »
Utánna guminő,alkoholmentes sör,eletromos cigeretta.Ja meg hello kittis sisak........ ;D

Amugy elnézést ha vulgáris szavaimmal megsértettem volna valakit.

DE MARADOK AKI MINDIG IS VOLTAM:A társadalom virágoskertjében turkáló erkölcstelen VADDISZNÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Szambi

• Hero
  • Sörre váltható pontok: 38
« Válasz #6 Dátum: Szeptember 12, 2013, 12:49:10 pm »
Még a végén ez lesz a legjobb-legnézettebb oldal !!! :D
Hajrá fiúk várom a jobbnál jobb rokonértelmű szavakat :P

Burgonya

• Senior
  • Sörre váltható pontok: 17
« Válasz #7 Dátum: Szeptember 13, 2013, 09:04:12 am »
Tisztelt érintettek!

Elnézést kérek az érzékeny lelkű motorosoktól és szimpatizánsaitól.

Az emberi test gyönyörű /főleg a nőké/. Vannak testrészek melyekkel a kelleténél többet foglalkozunk ,költünk rá és azokat rokon értelmű szavakkal helyettesíthetjük alkalomtól, helytől függően persze ha van bátorságunk róluk beszélni. Ilyen a haj, a nemi szervek és lás csodát az emberi hátsó is az-az a s.gg. A s.gg rokon értelmű szavai a következők : hátsó, ülep, far, altáj, popó, popsi, valag, ülőgumó, fenék, hátsó fertály, koffer, tompor, farpofa, sejhaj, alfar. Én még ide sorolnám a fingót és a rottyantót is. Az említett rokon értelmű szavak mögött méretbeli különbségek is jócskán vannak. Előbbi válaszomban ezt akartam kiemelni a s.gg rokonértelmű magyar megfelelőivel.
Nekem a trágyaszóró a kedvencem....

freepók

• Vendég
« Válasz #8 Dátum: Szeptember 13, 2013, 09:12:34 am »
Hátvágány

freepók

• Vendég
« Válasz #9 Dátum: Szeptember 13, 2013, 10:36:56 am »
Egyébként mivel az a Galád és tanulmányaiban tulmüvelt Joci szinte lelötte elöllünk az összes lehetöséget inspirálnám az utánnam szólókat: hátsó, ülep, far, altáj, popó, popsi, valag, ülőgumó, fenék, hátsó fertály, koffer, tompor, farpofa, sejhaj, alfar -nál ujjabb szinonimájával a s.gg szónak elörukkol,vendégem Nullásnál eggy sörre pálinkával megtámogatva ,
Freepók

Burgonya

• Senior
« Válasz #10 Dátum: Szeptember 13, 2013, 01:36:08 pm »
Egyébként mivel az a Galád és tanulmányaiban tulmüvelt Joci szinte lelötte elöllünk az összes lehetöséget inspirálnám az utánnam szólókat: hátsó, ülep, far, altáj, popó, popsi, valag, ülőgumó, fenék, hátsó fertály, koffer, tompor, farpofa, sejhaj, alfar -nál ujjabb szinonimájával a s.gg szónak elörukkol,vendégem Nullásnál eggy sörre pálinkával megtámogatva ,
Freepók
Én neki is állok gyűjteni!!!

Balázs

• Hero
  • Alelnök
« Válasz #11 Dátum: Szeptember 13, 2013, 02:18:12 pm »
Freepók

púzó :)
Megfejellek mint Alsóörsön a fatörzset...

Szambi

• Hero
  • Sörre váltható pontok: 38
« Válasz #12 Dátum: Szeptember 13, 2013, 02:40:08 pm »
Freepók

Szétválasztott telihold ,betyárkörte tartó indulásnak két sör pálinka elég lesz többit majd személyesen ha megkaptam a két kör piát :D

Boombaba

• Vendég
« Válasz #13 Dátum: Szeptember 13, 2013, 06:16:15 pm »
Én még mindíg a 9 es utáni nullákat számolom.....

JoCI800R

• Vendég
« Válasz #14 Dátum: Szeptember 15, 2013, 08:07:08 pm »
Freepók

Szétválasztott telihold ,betyárkörte tartó indulásnak két sör pálinka elég lesz többit majd személyesen ha megkaptam a két kör piát :D

Élek az óvási jogommal Szambi ellen. A betyárkörte az kakukk tojás.
A betyárkörte szakszerűbb nevén peternác. Jelentése ....szőrzetben lévő apró szarcsimbókok.

« Utoljára szerkesztve: Június 22, 2015, 10:50:31 am írta JoCI800R »