Szerző Téma: Kuplung bovden konzol törés  (Megtekintve 1113 alkalommal)

Tibor

• Újonc
  • *
  • Sörre váltható pontok: 1
Kuplung bovden konzol törés
« Dátum: Augusztus 26, 2013, 06:27:51 pm »
Sziasztok! Találkozott már vmelyikőtök olyan hibával, hogy alul a blokkra csavarozott konzol, amelybe belekapaszkodik  kuplung bovden, eltörött? Ez egy 7-8 cm-es lemezdarab, ebbe kapaszkodik bele a bovden alsó része, nekem ez most eltört, és ettől kezdve nem volt kuplungom. Tegnap történt, itt a szomszédben Marosvásárhelyen... :( Szerencsére voltak helyi ismerősök, és sikerült meghegesztetnem, amivel hazajöttem debreceneig, aztán ott megint reccs, egy hegesztés ma délelőtt és így Bp-ig eljutottam...A Suzuki Hollóssal beszéltem, hogy rendeljék meg, de elég hosszú átfutást mondtak, van ötletetek, hogyan lehetne gyorsabban szert tenni egyre? Köszi a segítséget előre is! Üdv.: Tibor

Szambi

• Hero
  • Sörre váltható pontok: 38
Re:Kuplung bovden konzol törés
« Válasz #1 Dátum: Augusztus 27, 2013, 07:17:48 pm »
Szia !

Én még hallani sem hallottam erről a problémáról :(
Bovden szakadás elő fordul célszerű is egy tartalék bovdent beszerezni ,na de konzol törés ez nekem még új .

Tibor

• Újonc
  • *
« Válasz #2 Dátum: Augusztus 28, 2013, 07:46:54 pm »
Szia!

Köszi, a bovden ki lett cserélve kb. 1 hónapja, nem volt elszakadva, de 40.000-et futott, így a használt megmaradt tartaléknak...akkor úgy látszik ez egyedi probléma nálam, gondolom anyaghiba lehetett...

Üdv.:
Tibor

Balázs

• Hero
  • Sörre váltható pontok: 17
  • Alelnök
« Válasz #3 Dátum: Augusztus 30, 2013, 01:34:05 pm »
Szia!

Köszi, a bovden ki lett cserélve kb. 1 hónapja, nem volt elszakadva, de 40.000-et futott, így a használt megmaradt tartaléknak...akkor úgy látszik ez egyedi probléma nálam, gondolom anyaghiba lehetett...

Üdv.:
Tibor

Tibor,

ne feledd fontos a holtjáték, ennél a motornál többet kell hagyni mint általában!

Üdv.:
Balázs
Megfejellek mint Alsóörsön a fatörzset...

Tibor

• Újonc
  • *
« Válasz #4 Dátum: Szeptember 04, 2013, 08:01:53 pm »
Köszi Balázs!

Igen, lehetséges, hogy kicsi is lehetett a holtjáték, bár szerelő állította be...:-( majd jobban figyelek rá.

Üdv.:
      Tibor