Szerző Téma: Visszahívás  (Megtekintve 899 alkalommal)

Kuli

• Újonc
  • *
  • Sörre váltható pontok: 0
Visszahívás
« Dátum: Február 06, 2016, 05:54:36 pm »
Üdv Tulajdonosok .
Hátha valakit érdekel...
http://hvg.hu/cegauto/20160202_suzuki_motor_visszahivas_lista?s=hk

Blero

• Administrator
  • Senior
  • Sörre váltható pontok: 32
    • www.blerofoto.hu
Re:Visszahívás
« Válasz #1 Dátum: Február 07, 2016, 03:13:08 pm »
Üdv Tulajdonosok .
Hátha valakit érdekel...
http://hvg.hu/cegauto/20160202_suzuki_motor_visszahivas_lista?s=hk

A listában nem szerepel az M1800, de ismerősöm kapott levelet a Suzukitól, hogy mehet cserére ő is a legközelebbi szervizbe, 2008-as M1800-asa van.
Állítólag kérni is lehet a cserét.
Ha esetleg valakinek van ismerőse ilyen helyen rákérdezhetne konkrétan, hogy tényleg lehet e kérni és más évjárathoz is lehet e.

Roland28

• Senior
  • Sörre váltható pontok: 11
« Válasz #2 Dátum: Február 07, 2016, 05:20:13 pm »
Nekem 3 éve küldték a levelet.Elmentem Győrbe,egy óra alatt végeztek.Előtte sem volt vele gond.

Arnold

• Senior
  • Sörre váltható pontok: 15
« Válasz #3 Dátum: Február 08, 2016, 04:08:51 pm »
Ma beszéltem a Suzuki Hollós-sal:
annyit mondtak, hogy várjunk türelmesen... minden érintett mocira központilag fognak küldeni egy értesítő levelet (alvázszám, forgalmiban bejegyzett tulajdonos alapján)
Még ők sem kaptak hivatalos értesítést!

Azt sem tudta megerősíteni, hogy a mi motorunk beleesik-e a szórásba... mihelyt megkapják a hivatalos értesítést, abban fogják látni az alvázszámtartományokat típusonként...

JoCI800R

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: Február 08, 2016, 08:58:28 pm »
Nekem van egy gyönyörű 2008-as évjáratú VLR1800-om " C".  2010 augusztusában negyven fokban nyaralgattam a magyar tenger partján a családdal. Gondoltam megyek egy balos kanyart Zamárditól keletre. Lassú sebességgel kevés kilométert tettem meg , mikor rosszul lett a lovam. Telefon egy akkori hasonló motorral rendelkező barátnak, hogy akkor most mi a pálya. Tőle tudtam meg hogy az USÁ-kokban már egy fél évvel az előtt  vissza hívták e típusokat feszültség szabályzó típus hibával. Én rá egy évre 2012-augusztusában kaptam egy hivatalos levelet a márka képviselettől hogy a problémás alkatrész cserére szorul és fáradjak be a lakóhelyhez közeleső valamelyik márka szervizbe  egy rövidke rutin műtétre. Az orvosi beavatkozás rövid ideig tartott és olyan jól sikerült hogy a mai napig jó egészségnek örvend az akkori beteg.